Vizitky, tlač letákov

Už na prvý dotyk vie, že je to iné. Je tvrdšia, lesklejšia, sýtejšia. Neubráni sa znaleckému hvizdu. Otáča ju medzi prstami, číta znovu a znovu. Drží v ruke vašu vizitku. Vysokokvalitná tlač na luxusnom, neobyčajnom či modernom papieri a grafika, ktorá zaujme na prvý pohľad.

Veľkoplošná tlač

Niekedy je veľkosť naozaj dôležitá. Nadrozmerná reklama na budove určite neunikne žiadnemu okoloidúcemu. Správny nápad tiež zohrá nemalú rolu v hre zvanej svet reklamy. Billboardy, bigboardy, bannery, tlač na plátno. Šikovní grafici a výkonné tlačiarne zvládnu každú úlohu.

Interiérová tlač

Kvalitná potlač vo výkladoch, na stenách či regáloch vašej predajne chytí za srdce každého zákazníka. Aj vďaka nápaditej tlači sa potenciálny spotrebiteľ zvrtne na päte a otvorí dvere vašej prevádzky. Kreatívne grafické spracovanie, kvalitné farby a materiály. Inšpirácii a múze sa u nás medze nekladú. Odlíšte sa od šedého priemeru a vstúpte do sveta neskonalých možností prevedenia reklamy.

Katalógy, hlavičkové papiere, vizitky

Dotknite sa dokonalosti a skúste si dopriať niečo lepšie. Zaručíme, aby sa vaše vizitky a hlavičkové papiere nestratili na stoloch vašich obchodných partnerov a zákazníkov ako ihla v kope sena. Vymaňte sa z nudnej šede a hýrte farbami či novými materiálovými možnosťami. Vystrčte rožky a pripravte spolu s nami katalóg vašich produktov a služieb. Listovanie novo pripraveného katalógu bude pre vás i vašich klientov príjemným  zážitkom.

Ozvite sa nám. Poradíme vám a pomôžeme vám nájsť správne riešenie. Chyťte príležitosť do vlastných rúk a získajte nových zákazníkov. Nebojte sa vykročiť inou cestou, my vás ňou prevedieme a pomôžeme vám zrealizovať všetky vaše rozihrané nápady.