Mäkké svetlo lákajúce pozornosť okoloidúcich, priťahujúce pohľad ako žiarivý magnet. Jasný bod v diaľke, za ktorým sa skrýva prísľub splnenia očakávaní.

Máte štýlovú predajňu, prevádzku dýchajúcu novým náterom a stále netušíte čo jej chýba? Prvok, ktorý by jej dodal ten správny šmrnc a nekompromisne upútal každý jeden pohľad?

Vieme, čo potrebujete. Pripravíme vám svetelnú reklamu akéhokoľvek druhu šitú na mieru, v ktorej sa bude odrážať vaša osobitá predstava, vkus a štýl. V našej ponuke nájdete všetky druhy svetelných reklám od svetelných boxov, cez „výstrčky“ a tvarované logá.

 

Reklamné výstrče

Svetelná výstrč je neodmysliteľnou súčasťou reklamy pre každú prevádzku. Jej prednosťou je viditeľnosť z chodníka. Spôsob prevedenia je na vašej predstave, ktorú zrealizujeme do posledného detailu. Výstrč môže vyzerať ako kompozitná kazeta s vystúpeným písmom z akrylátu alebo hliníkového profilu.

Svetelné boxy

Tento typ reklamy je vhodný do interiéru i exteriéru. Svetelný box je možné spracovať rôznymi technológiami. Napríklad plnofarebnou UV tlačou, špeciálnymi translucentnými fóliami so širokou škálou farieb či vákuovou technológiou.

Svetelné kazetové písmená

Vyrobíme nikdy nekončiace množstvo efektných variácií 3D svetelných písmen či firemných log. Na výrobu používame rôzne materiály, ktoré sú spracované na profesionálnom ohýbacom stroji.

Reklamné totemy

Reklamné totemy  sa vyznačujú minimálnou spotrebou energie a vysokou svietivosťou. Prednosťou použitých materiálov je dlhodobá trvácnosť. Na materiál sa aplikuje grafický vizuál reklamy pomocou plnofarebnej UV tlače pre efekt sýtych farieb alebo formou špeciálnych fólií.