Kráča po ulici. Lavičky, uponáhľané kroky opätkov, pomalý tanec tenisiek, holuby raňajkujúce omrvinky. Zakopne očami. Vchádza. Uvidela váš reklamný stojan! Krásna predajňa, príjemná obsluha, prvotriedny tovar. Nájdite s nami spôsob, ako prilákať nových zákazníkov priamo pred prevádzkou alebo v predajni, na veľtrhu, či konferencii. Aj klasické Á-čko môže vďaka netradičnému spracovaniu dvíhať obočie.

Interiérová a exteriérová reklama - kreatívne reklamné služby od tímu agentúry SEDEM.

Podpora predaja

Do svojej predajne si vyberáte len ten najlepší tovar a ľudí, ktorým veríte. Nahoďte svoju prevádzku do lákavej grafiky a prekvapte zamestnancov jednotným pohodlným oblečením. Vyrobíme pre vás cenovky, držiaky na cenovky, plagáty, letáky, darčekové kupóny, stojany, reklamné pútače, reklamný textil a mnoho ďalších detailov, vďaka ktorým zaujmete už na prvý pohľad.

Stojany na letáky

Nenechajte letáky s vašou aktuálnou ponukou len tak ležať na pulte pri pokladni, alebo na regáloch. Reklamné stojany na letáky vám umožnia upútať na vaše akcie na atraktívnom neprehliadnuteľnom mieste.

Rollupy

Predstavte vašu spoločnosť a vaše produkty v profesionálnom štýle. Umiestnite vašu aktuálnu ponuku na rollup a vytiahnite ju pred zraky nových zákazníkov.

Reklamné stánky

Prezentácia vašej spoločnosti alebo produktu na konferencii, veľtrhu, či festivale sa nezaobíde bez kvalitného reklamného stánku. Vyberte si z našej ponuky ten, ktorý sa vám zapáči a bude najviac vyhovovať vašim požiadavkám. Veľké reklamné stánky i menšie stánky vhodné na ochutnávky a prezentáciu v obchodných domoch zaujmú kvalitnými materiálmi aj grafickým spracovaním.