Čaká na autobus v tieni bežiacich mrakov. Zmráka sa a na nos jej padá prvá studená kvapka. Odkladá mobil do vrecka na sivom kabáte a z kabelky rýchlo vyberá skladací dáždnik. Veľký, žltý, usmievavo vykúkajúci spomedzi ostatných. Dáždnik s vašim žiarivým logom, ktorý doďaleka odkazuje na vašu firmu.

Po čom túžia vaši zákazníci a obchodní partneri? Okrem nadštandardných služieb a kvalitných produktov ich určite potešia aj malé prekvapenia či pozornosti, ktorými utužíte vaše obchodné partnerstvá.

Pomôžeme vám vybrať reklamné predmety, ktoré svojich nových majiteľov nielen potešia, ale často krát im prinesú aj úžitok. Niekto rád prijme užitočný darček, iného zase zaujme dôvtipný výdobytok techniky alebo hračka, ktorou doma rozveselí rodinu. Namiešaním správnej dávky kokteilu kreativity a intuície nezostanú vaše darčekové predmety nikdy zabudnuté v zásuvkách pracovných stolov či opomenuté na kope nepotrebných harabúrd.

Prelistujte si hrubý a bohato zásobený katalóg reklamných predmetov a textilu a vyberte si z nepreberného množstva produktov. Každý si vyberie podľa svojho gusta. Pripravili sme pre vás množstvo netradičných inšpiratívnych nápadov, na ktorých zažiari logo vašej spoločnosti. Potlač reklamných predmetov, gravírovanie i vyšitie realizujeme priamo v našich dielňach vo vysokej kvalite za super ceny. Pre nás nie, neviem či nedá sa, nie sú odpoveďou.

Ozvite sa nám. Poradíme vám a pomôžeme vám nájsť správne riešenie. Nenechajte sa prekvapiť či zaskočiť žiadnou situáciou a pripravte pre vašich zákazníkov a obchodných partnerov niečo skutočne jedinečné a nápadité. Nezabudnite, že inšpirovať sa môžete na každom kroku. Neváhajte nám odhaliť vaše skutočné priania a požiadavky.