S ladnosťou gazely si schytila nákupný košík a začala kľučkovať pomedzi regály. Zabočila vpravo, za oddelenie s pečivom a zbadala ju. Tróni na najvyššom regály a už z diaľky k nej vysiela žiarivé lúče štekliace jej vnemy. Čaká, kedy si po ňu príde a odnesie si ju domov. Jej obľúbená značka kávy, ktorá ju každé ráno postaví na nohy. Nie je možné prehliadnuť ju!

Branding

Náš nos bol uspôsobený na budovanie firemnej značky a povedomia. Oblečte svoju firmu do nového šatu jednotnej grafiky. Používajte slogan, ktorý omámi myseľ i predstavivosť a bude donekonečna obliehať zákutia ľudskej hlavy. Opantajte svet s logom, ktoré má šťavu, drive, úroveň a noblesu. Vaša firemná identita s nami ponesie pečať úspechu založeného na správnej dávke vkusu a nápaditosti. Nechajte sa unášať na vlnách bláznivej kreativity či učičíkať jemným vánkom jagavej elegancie.

Obalový dizajn - Packaging

Zabaľte váš produkt do originálnej grafiky, ktorá sa nestratí v žiadnom regáli. Nechajte vyniknúť jeho krivky pod peruťami dráždivých nápadov, ktoré ako neúnavný magnet impozantne pritiahnu všetku pozornosť. Snažíme sa svetu prekypujúcemu pulzujúcou reklamou a neustávajúcim biznisom ponúknuť moderné grafické spracovanie a dôvtipné riešenia realizácie.

Ozvite sa nám. Poradíme vám a pomôžeme vám nájsť správne riešenie. Originálne grafické nápady rozvibrujú chuťové bunky vašej fantázie a rozihrajú spletitú hru snových myšlienok. Punc nezameniteľnosti a jedinečnosti im dodá osobitý prístup skvelého tímu kreatívnych dizajnérov, ktorí si hravo poradia s každým  nápadom, postrehom či prekážkou. Vaše očakávania vás presvedčia, že pod plášťom fantázie sa skrývajú nekonečné možnosti úspešných projektov.