Prišla medzi prvými. Uhladila si sukňu, poobzerala sa okolo seba, či nestretne známu tvár. Na stoloch zazrela sushi. Na pódiu už kapela vylúdila prvé jemné tóny. Podávate jej ruku a s úsmevom ju srdečne vítate na slávnostnom otvorení vašej novej pobočky.

Príprava firemných teambuildingov

Chcete, aby vám to na pracoviskuklapalo jedna radosť? Aby si vaši zamestnanci rozumeli a vedeli spoločne vyriešiť všetky problémy aj v stresových situáciách? Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku! Vytiahnite svoj tím na teambuilding. Čaká vás množstvo zábavy pod vedením skúsených školiteľov. Zažijete, o čom ste ešte ani len nepočuli.

Eventy na podporu predaja

Profesionálne ozvučenie, veľké pódium, lahodný catering, známe osobnosti a komfortné ubytovanie. Odpáľte vaše firemné akcie, koncert na podporu predaja nového produktu či recepciu s prezentáciou vo veľkom štýle.

Promo akcie

Úspešné uvedenie nového produktu si žiada množstvo aktivít. Jednou z nich je aj promo akcia. Dovoľte vašim budúcim zákazníkom, aby si vašu novinku vyskúšali, ochutnali ju, zobrali si domov vzorku.

PR služby

V rámci našej spoločnosti sa špecializujeme aj na konzultačné služby, priamu realizáciu internej a externej komunikácie, vzdelávacích programova tréningových zážitkových programov na báze športových aktivít alebo dobrovoľníckych prác. Pre našich klientov navrhujeme a vytvárame obsah firemných tlačovín vo viacerých jazykoch ako napríklad výročné správy, firemné noviny alebo elektronické newslettre. Vieme vytvárať a rozvíjať vzťahy s médiami na národnej a medzinárodnej úrovni. Zabezpečíme a zorganizujeme tlačové konferencie ako aj následnú medializáciu so záverečným monitoringom médií.

Ozvite sa nám. Poradíme a pomôžeme vám nájsť správne riešenie. Vaši zákazníci a obchodní partneri budú o vás ešte dlho hovoriť.